هتل مارینا بی سندز :بزرگترین استخر شناور در طبقه ۵۷ و پارک آبی در جهان

هتل مارینا بی سندز به جز استخر رو باز،شامل یک باغی سرسبز زیبائی است که با کاشت صدها درخت و گیاه مختلف ساخته شده است.در این هتل ۶۰ رستوران وجود دارد که به حدود ۴۰ میلیون نفر خدمات می دهند.

هتل مارینا بی سندز سنگاپور

برجی در کنار خلیج است که امروز به نماد این شهر تبدیل شده است. موقعیت قرار گیری آن دسترسی آسانی به مرکز شهر دارد و ویژگی فوق العاده هتل را می توان استخر ساخته شده در طبقه آخر برج دانست.۳ برج که تا ارتفاع ۲۰۰متری بالا رفته اند و در بلندای آسمان باغ شگفت انگیزی که گویا به آینده تعلق دارد بر شانه هایشان حمل میکند.

هتل مارینا بی سندز سنگاپور
هتل مارینا بی سندز سنگاپور

هزینه ساخت این بنا ۳٫۵میلیار پوند بوده است.مانند کشتی نوح می ماند. کشتی که با فروکش کردن سیلاب روی سه آسمان خراش عظیم آرام گرفته است.انگار این هتل برای غول ها طراحی شده است.همه جای آن آثاری از مجسمه های مشهوری مانند آنتونی گورملی است.در واقع فکر میکنید که وارد یک گالاری عظیم وارد شده اید.

هتل مارینا بی سندز سنگاپور
هتل مارینا بی سندز سنگاپور

خدمات هتل

هدف هتل این است مشتریهایش را مات و مبهوت بکند. هر خواسته ای مشتری داشت را برآورده کند.در این هتل ۶۰ رستوران وجود دارد که به حدود ۴۰ میلیون نفر خدمات می دهند.هیچ غذائی نیست که در رستوران های هتل پیدا نشود.در آن موزه های که با نمایش نامه های متفاوت برگذار میکند.در این هتل  ۲ سالن سینما وجود دارد و مجموع ظرفیت حدودا ۴ هزار صندلی است. برای قمار بازها یکی از بزرگ ترین کازینوی جهان در نظر گرفته شده است.

بیشتر بخوانید
هواپیمای بوئینگ ۷۲۷ که تبدیل به هتلی لوکس شد!
هتل
هتل مارینا بی سندز سنگاپور

در هتل می توانید ارز خود را تبدیل به واحد پولی سنگاپور کنید و در صورتی ساعت ورود و خروج شما با پذیرش هتل تفاوت زیادی داشته باشد چمدان های خود را در انبار چمدان بگذارید و از زمان خود استفاده کنید.در هتل خدمات سرویس اتاق ۲۴ ساعته داده می شود و اتاق ها به صورت روزانه تمیز شده و لوازم آرایشی-بهداشتی لازم در اتاق قرار داده می شوند.

پدیده ای استثنائی استخر

مهمترین قسمت جذابیت هتل برای گردشگران ، استخر شناور  آن در آسمان است.این استخر یکی از شاهکارهای معماری دنیا است.سازه ای در بلندای آسمان که طولی به اندازه ارتفاع برج ایفل دارد.طول استخر هتل به اندازه طول ۳ استخر شنای المپیک است.

زیر هتل جک هائی کار گذاشته اند که استخرها را تراز نگه دارد.چون ارتفاع استخر، آنقدر زیاد است که حتی کمی نسبت به محور افقی منحرف بشود ، تمام استخر در شهر خالی می شود.حدودا ۵۰۰ جک وظیفه تراز نگه داشتن استخر را برعهده دارند. در روزهائی که وزش باد بالا است ، از پائین ریختن هزارتن آب جلوگیری بشود. استخر در بامی ۵۷ طبقه قرار دارد که آدم فکر میکند مرزهای آن از هر طرف بی نهایت امتداد پیدا کرده است.

استخر روباز
استخر روباز
استخر روباز
استخر روباز

هزینه اقامت در هتل

این هتل حدودا هر سال یک میلیون مسافر را پذیرش میکند.هزینه یک اتاق معمولی در این هتل از شبی ۳۰۰پوند شروع می شود. اگر قصد دارید در سوئیت رئیس جمهوری اقامت کنید، باید ۱۰هزار پوند بپردازید.در قبال این هزینه دو سالن بزرگ،سه اتاق خواب ، یک سالن ورزش ، یک سنا و حتی یک اتاق کارائوکه در اختیار شما قرار میگیرد.

برای طراحی اتاق از یک استاد فنگ شوئی کمک گرفته شده . برای اینکه انرژی مثبت در اتاق ها جریان داشته باشد.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید